PARTI BESTICK, 81 delar nysilver, svensk spets, Gense 1900-tal.

391729. PARTI BESTICK, 81 delar nysilver, svensk spets, Gense 1900-tal.

11 st gafflar, längd 18,5 cm
1 st gaffel, längd 15 cm
16 st gafflar, längd 21 cm
31 st knivar, längd 21,5 cm
18 st knivar, längd 24 cm
4 st skedar, längd 21,5 cm.

Bruksslitage, mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 st gafflar, längd 18,5 cm
1 st gaffel, längd 15 cm
16 st gafflar, längd 21 cm
31 st knivar, längd 21,5 cm
18 st knivar, längd 24 cm
4 st skedar, längd 21,5 cm.

Bruksslitage, mindre fläckar.

Antal besök: 1 944