SIDOBORD, 1 par, String Seffle, 1900-talets andra hälft.

391657. SIDOBORD, 1 par, String Seffle, 1900-talets andra hälft.

Teakfanér. Längd 65, bredd 45, höjd 51,5 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 315