ADVENTSLJUSSTAKAR, 4 st, bl a Osram, omkring 1900-talets mitt.

391631. ADVENTSLJUSSTAKAR, 4 st, bl a Osram, omkring 1900-talets mitt.

koppar, mässing samt smide. Högsta höjd ca 25,5 - 36 cm.

Slitage, bucklor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, skador.

Antal besök: 939