STOLAR, 4 st, "Kontiki", Yngve Ekstöm för Troeds, 1900-talets andra del.

391586. STOLAR, 4 st, "Kontiki", Yngve Ekstöm för Troeds, 1900-talets andra del.

Stomme i teak, klädda med svart galon. Stämpelmärkta. Höjd 78 cm. Sitthöjd 43 cm.

Brukslitage. Mindre repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 004