SVEN LINGARDSZ. "Vårt dagliga bröd, 1986", färglitografi, signerad.

391530. SVEN LINGARDSZ. "Vårt dagliga bröd, 1986", färglitografi, signerad.

194/220, ramstorlek 52 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 233