MARTIN LINDSTRÖM. Olja på duk, signerad och daterad 1947.

391472. MARTIN LINDSTRÖM. Olja på duk, signerad och daterad 1947.

Landskap med sjö, ca. 65x74 cm.

Martin Lindström (1894–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Martin Lindström (1894–1975)

Antal besök: 708