ETT MORISKT INLAGT SIDOBORD.

ETT MORISKT INLAGT SIDOBORD.
3914684. ETT MORISKT INLAGT SIDOBORD.

1800-talets slut, 1900-talets början, inlagd pärlemor, i stil med Liberty & Co, 50cm H x 30cm x 30cm.

något slitage som står i proportion till ålder och några mindre förluster etc.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 162