RUPERT ROSENKRANZ. akryl på papper, 1963.

391395. RUPERT ROSENKRANZ. akryl på papper, 1963.

Rupert Rosenkranz (1908 Aichdorf - 1991 Hamburg); Akryl på papp, signerad och daterad 63, inramat i passepartout bakom glas.
Mått ca 44 x 46 cm ram.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 44 x 46 cm ram.

Gott skick.

Antal besök: 1 240