UPPSTOPPAD FÅGEL, gröngöling, 1900-talets mitt.

391377. UPPSTOPPAD FÅGEL, gröngöling, 1900-talets mitt.

Monterad på gren. Fågelns höjd ca 28 cm. Grenens höjd ca 60 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 193