MODELLTÅG MÄRKLIN, BING med flera. 2 stycken urverkslok och 5 vagnar.

39133. MODELLTÅG MÄRKLIN, BING med flera. 2 stycken urverkslok och 5 vagnar.

Skala 0. Bland annat Märklin R890, 1875 och Bing lok. Tillkommer instruktionssats tåg i kartong.

Slitage, ytrost och skador. Urverk fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 672