SOFFBORD, Joahannes Andersen, AB Trensums Fåtöljfabrik, 1960-tal.

391304. SOFFBORD, Joahannes Andersen, AB Trensums Fåtöljfabrik, 1960-tal.

Soffbord, teak, genomgående lådor.
140 x 55, höjd 53 cm.

Bruksslitage, repor, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

140 x 55, höjd 53 cm.

Antal besök: 1 301