KONSTGLAS, glasblock med ren och same, graverad dekor, Vicke Lindstrand för Kosta, 1900-talets andra hälft.

391183. KONSTGLAS, glasblock med ren och same, graverad dekor, Vicke Lindstrand för Kosta, 1900-talets andra hälft.

Längd 19,5, Bredd 8, Höjd 17 cm.
Signerad "Kosta V.Lindstrand 4B".

Obetydligt bruksslitage.
Ytnagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.
Ytnagg finnes.

Antal besök: 2 882