PARTI KNIVAR, 22 st.

PARTI KNIVAR, 22 st.
391182. PARTI KNIVAR, 22 st.

Varierande modeller, bla brevknivar. Längsta längd 31 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
391182. PARTI KNIVAR, 22 st.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 357