Total vikt ca 549 gram
1 Fat, GAB, 1948. Diameter 27,5 cm
1 Sked, 1850, längd 20 cm
3 Tumlare, diameter ca 5,5 cm.
Slitage, repor, skador, bucklor, gravyr.
Total vikt ca 549 gram
1 Sked, 1850, längd 20 cm