PARTI SILVER, 5 delar, 18/1900-tal.

391172. PARTI SILVER, 5 delar, 18/1900-tal.

Total vikt ca 549 gram

1 Fat, GAB, 1948. Diameter 27,5 cm
1 Sked, 1850, längd 20 cm
3 Tumlare, diameter ca 5,5 cm.

Slitage, repor, skador, bucklor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 549 gram

1 Sked, 1850, längd 20 cm

Antal besök: 598