Total vikt ca 549 gram
1 Fat, GAB, 1948. Diameter 27,5 cm 1 Sked, 1850, längd 20 cm 3 Tumlare, diameter ca 5,5 cm.
Slitage, repor, skador, bucklor, gravyr.