ALLAN HORSAK. Färglitografi, osignerad.

391143. ALLAN HORSAK. Färglitografi, osignerad.

Louis De Geer, Norrköping. Ca. 34x27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Allan Horsak (1937–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Allan Horsak (1937–2004)

Antal besök: 796