STRÖSKEDAR, 3 st, silver, 1800-talets första hälft.

39111. STRÖSKEDAR, 3 st, silver, 1800-talets första hälft.

Stämplade: PZ A3, CH A4 resp. OS E3, vikt ca 120 g.

Slitage, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lagning.

Antal besök: 578