FIGURIN, keramik, Elsi och Margareta Bourelius, 1900-talets senare hälft.

391081. FIGURIN, keramik, Elsi och Margareta Bourelius, 1900-talets senare hälft.

Höjd 59 cm inkl bottenplatta.

Smärre ålders- och bruksslitage.
Monterad på marmorplatta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm inkl bottenplatta.

Monterad på marmorplatta.

Antal besök: 4 063