Parti dam armbandsur. Bl a Omega och Certina etc.

39096. Parti dam armbandsur. Bl a Omega och Certina etc.

Omega Damur
Certina Damur nr 2001 067 3967224
Certina Club 2000 nr 9093874 25
Damur nr 777051 17. Stämplat KJ C samt Graverad AS 26.3.39.

Bruksslitage på samtliga ur.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omega Damur

Bruksslitage på samtliga ur.

Antal besök: 1 414