LJUSKRONA, smide och glas, Boda, 1900-tal.

390937. LJUSKRONA, smide och glas, Boda, 1900-tal.

12 ljusarmar. 12 glaskupor.
Höjd 55 cm
Diameter 39 cm

4 länkar medföljer, längd 16,5 cm /länk.

Ålders samt bruksslitage.
1 kupa med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 ljusarmar. 12 glaskupor.
Höjd 55 cm
Diameter 39 cm

Ålders samt bruksslitage.
1 kupa med nagg.

Antal besök: 4 218