LARS HOFFSTEN. "Akt med två kuber". Etsning. E.T. Signerad numrerad samt daterad -86.

390919. LARS HOFFSTEN. "Akt med två kuber". Etsning. E.T. Signerad numrerad samt daterad -86.

73/100.Plåtens storlek, 18.5 x 13.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 208