VAS, Tällbergs Keramik, daterad -69.

390909. VAS, Tällbergs Keramik, daterad -69.

Signerad 69 L(?) samt två symboler. Har tidigare kostat 250:-.
Med fem mynningar, varav en tilltäppt.
Höjd 25 cm.

Bruksslitage, en "fot" avslagen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Antal besök: 860