PLÅTBURK, "Stockholms Kex", 1900-talets första hälft.

390902. PLÅTBURK, "Stockholms Kex", 1900-talets första hälft.

Litograferad bleckplåt. Märkt "Väsby Bleckembalagefabrik". Ca 44 x 27,5 x 24 cm.

Slitage, repor, märken, bucklor. Lock svårt att stänga pga bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 987