KONSTGLAS, 5 st, ägg, Monica Backström, 1900-tal.

390820. KONSTGLAS, 5 st, ägg, Monica Backström, 1900-tal.

Höjd mellan 6 cm och 23,5 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd mellan 6 cm och 23,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 890