UTDRAGSSOFFA, 1800-tal.

39081. UTDRAGSSOFFA, 1800-tal.

Vit och rödmålad furu, sitsen klädd med röd galon. Längd 127 cm.

Slitage, maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, maskstungen.

Antal besök: 935