RESEGARDEROB, skinn, Pierre Cardin, 1900-talets andra del.

390802. RESEGARDEROB, skinn, Pierre Cardin, 1900-talets andra del.

Svart och vinrött skinn. Bredd 56 cm. Längd (utfälld) ca 95 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 082