ARNE HEUSER. olja på pannå, " Linje konstruktion " signerad A tergo , daterad 1973.

390797. ARNE HEUSER. olja på pannå, " Linje konstruktion " signerad A tergo , daterad 1973.

120 x 120 cm.

Något märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

120 x 120 cm.

Något märke.

Antal besök: 1 484