LAMPBORD med klaffar, i Engelsk stil av mahogny, 1900-tal.

390776. LAMPBORD med klaffar, i Engelsk stil av mahogny, 1900-tal.

Läderklädd och guldpräglad skiva, kopplade ben med lejontassar och hjultrissor i antikpatinerad metall. Låda i sarg.
Längd 46/73, bredd 37, höjd 53 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 791