KARAFF med silverfattning. Glas. 1948.

390684. KARAFF med silverfattning. Glas. 1948.

Total höjd 22 cm. Floral dekor. Silverfattning med stämplad kattfot. JLH, 1948.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 642