PARKERINGSMÄTARE, Duncan Meter, Duncan Industries U.S.A, 1900-talets mitt.

390587. PARKERINGSMÄTARE, Duncan Meter, Duncan Industries U.S.A, 1900-talets mitt.

Märkt Duncan Meter för svenska enkronor. Grönlackat gjutjärn. Höjd ca 38 cm.

Bruksskick, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 716