EZELINO BRIANTE. Italien (1901-1971). Strandlandskap med båtar. Olja på duk. Signerad E.Briante.

390585. EZELINO BRIANTE. Italien (1901-1971). Strandlandskap med båtar. Olja på duk. Signerad E.Briante.

40 x 50 cm.

Ezelino Briante (1901–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Ezelino Briante (1901–1971)

Antal besök: 1 645