BAJONETT, svensk, fm/1954.

390567. BAJONETT, svensk, fm/1954.

Försöksmodell knivbajonett till automatkarbin FN. Total längd exkl balja 32 cm. Klingans längd 20 cm

Proveniens: Stockholms tygstation.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 190