VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
39055. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Betsad ek. Interiör klädd med grön plysch. Längd 70, bredd 37, höjd 137 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
39055. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Brukslitage.

Antal besök: 1 100