BOKYLLA, med skåpsektion, teak, Bräntorps, 1950/60-tal.

390547. BOKYLLA, med skåpsektion, teak, Bräntorps, 1950/60-tal.

Skyltmärkt, längd 100, djup 35, höjd 162 cm
Säljes till förmån för Djurens Rätt.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 768