OTTO JANSSON. Kustmotiv Misterhults skärgård. Olja på duk, signerad.

390516. OTTO JANSSON. Kustmotiv Misterhults skärgård. Olja på duk, signerad.

48,5 x 63,5 cm.

Smärre fläckar.

Otto Jansson (1879–1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

48,5 x 63,5 cm.

Smärre fläckar.

Otto Jansson (1879–1949)

Antal besök: 1 743