INDUSTRILAMPA golv, byggelampa, Norrsken Metall AB Skellefteå 60-tal.

390491. INDUSTRILAMPA golv, byggelampa, Norrsken Metall AB Skellefteå 60-tal.

Höjd 126 cm, diameter fot 48 cm.
Lampa diameter 29 cm.

Bruksslitage, bucklor på skärmen
Funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampa diameter 29 cm.

Funktionstestad.

Antal besök: 3 347