Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Skåp & Hyllor
TV-bänk, lackerad plåt, 1900/2000-tal.
39048. TV-bänk, lackerad plåt, 1900/2000-tal.
På hjul, höjd ca 50 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
På hjul, höjd ca 50 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 287