VASER, 3 st, glas, Nils Landberg, 1900-talets mitt.

390480. VASER, 3 st, glas, Nils Landberg, 1900-talets mitt.

Höjder mellan 16,5 cm - 23,5 cm
2 vaser signerade.

Ålders samt bruksslitage.
Repor, nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 vaser signerade.

Ålders samt bruksslitage.
Repor, nagg finnes.

Antal besök: 830