THOMAS LARSSON. Träd på Österlen, olja på uppklistrad duk, signerad T Larsson.

390455. THOMAS LARSSON. Träd på Österlen, olja på uppklistrad duk, signerad T Larsson.

29x38 cm

Henry Mayne stipendiat 2015, medlem i ÖSKG.

Gör en kostnadsfri värdering!

29x38 cm

Antal besök: 4 358