KASK, svensk, för manskap vid dragonerna, m/1886.

390406. KASK, svensk, för manskap vid dragonerna, m/1886.

Läder samt detaljer i mässing. Dekor av lilla riksvapnet med serafimerorden.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 826