BENGT EDENFALK. Vas, "Tropic sunrise", glas, signerad.

390376. BENGT EDENFALK. Vas, "Tropic sunrise", glas, signerad.

Höjd 19 cm. Signerad "B Edenfalk Tropic sunrise Unikat".

Bruksslitage.

Bengt Edenfalk (1924–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Bengt Edenfalk (1924–2016)

Antal besök: 1 517