LAMPBORD, ett par, "Texas", Folke Ohlsson för Tingströms, Bra Bohag, 1960-tal.

390344. LAMPBORD, ett par, "Texas", Folke Ohlsson för Tingströms, Bra Bohag, 1960-tal.

Skiva och ben av mörk och ljus teak. Brännstämplade "Tingströms".
Längd 65 cm, bredd 50 cm, höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 388