TAKLAMPOR, 2 st, jugend, tidigt 1900-tal.

390334. TAKLAMPOR, 2 st, jugend, tidigt 1900-tal.

Total höjd ca 44 - 73 cm.

Slitage, bucklor. Kupa i "krossglas" saknar 1 glasbit samt har 1 lösglasbit.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 44 - 73 cm.

Antal besök: 611