STOLAR, 4 st, Johan Kock, Kocks Snickerifabrik, Trelleborg, 1930-tal.

390276. STOLAR, 4 st, Johan Kock, Kocks Snickerifabrik, Trelleborg, 1930-tal.

Stomme av böjträ, sits med grön pegamoid. Löstagbar sits. Plakettmärkta Kocks.
Ryggens höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggens höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 965