SKÅL samt LOCKDOSA, porslin, orientaliskt.

390259. SKÅL samt LOCKDOSA, porslin, orientaliskt.

Skål 6-kantig, höjd ca 9 cm.
Lockdosa, höjd ca 11 cm.

Smärre slitage, skål med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål 6-kantig, höjd ca 9 cm.
Lockdosa, höjd ca 11 cm.

Antal besök: 962