SOPPSLEV, silver, Bernhard Wilhelm Ivarsson, Nyköping 1837.

390207. SOPPSLEV, silver, Bernhard Wilhelm Ivarsson, Nyköping 1837.

Längd 42 cm.
Stämplad G4.
Vikt med träskaft 103 g.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 42 cm.
Stämplad G4.
Vikt med träskaft 103 g.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 728