SPEGEL samt KONSOLBORD, rokokostil, 1800-tal.

390162. SPEGEL samt KONSOLBORD, rokokostil, 1800-tal.

Spegel med originalglas
Höjd ca 167 cm
Bredd ca 77 cm

Konsolbord med marmorskiva, original.
Längd 67 cm
Bredd 35 cm
Höjd 78 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Färgbortfall finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel med originalglas
Höjd ca 167 cm
Bredd ca 77 cm

Längd 67 cm
Bredd 35 cm
Höjd 78 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Färgbortfall finnes.

Antal besök: 1 079