NATTDUKSBORD, teak, Caballero, Alf Svensson för Tingströms, 1950/60-tal.

390136. NATTDUKSBORD, teak, Caballero, Alf Svensson för Tingströms, 1950/60-tal.

höjd 59 cm, längd 60 cm. bredd 45 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 960