CHRISTIAN BJÖRN LARSEN. Olja på pannå, Sittande flickor, signerad, Chr Björn Larsen, daterad -74.
390102. CHRISTIAN BJÖRN LARSEN. Olja på pannå, Sittande flickor, signerad, Chr Björn Larsen, daterad -74.
33 x 49 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 49 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
2 428