CHRISTIAN BJÖRN LARSEN. Olja på pannå, Sittande flickor, signerad, Chr Björn Larsen, daterad -74.

390102. CHRISTIAN BJÖRN LARSEN. Olja på pannå, Sittande flickor, signerad, Chr Björn Larsen, daterad -74.

33 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 49 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 674