TRÄDGÅRDSSKULPTUR, efter antiken. 1900 talets slut.

39010. TRÄDGÅRDSSKULPTUR, efter antiken. 1900 talets slut.

Dam ståendes på postament i form av korintisk kapitäl.
Total Höjd 167 cm.
Stenmassa.

Slitage/Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total Höjd 167 cm.
Stenmassa.

Slitage/Skador.

Antal besök: 2 663